Karnawał w Warsztatach Terapii Zajęciowej

Czas, który spędzamy w seminarium jest przeznaczony nie tylko na naukę, ale i na służbę innym. Klerycy z naszej wspólnoty włączają się w wiele akcji pomocy – czy to w ramach Koła Caritas, czy odpowiadając na zaproszenia instytucji takich jak – domy opieki czy warsztaty terapii zajęciowej. W jednej z takich inicjatyw wzięli udział w ostatni wtorek – 14. 02 – alumni I, II i III-go kursu. Daniel Konik, Wojciech Wdowiński praz ja – piszący te słowa, służyliśmy pomocą pracownikom WTZ w organizacji balu karnawałowego. 

Dla wszystkich przygotowaliśmy zabawy i tańce, które pobudziły do wielkiej radości, tym samym ucząc nas, że nie ma cenniejszej nagrody za trud włożony w przygotowania, niż uśmiech na twarzy drugiego człowieka. Zabawę umiliła grupa kuchenna, która specjalnie na tę okazję przygotowała smakowity poczęstunek. Urok zabawy dopełniła wspólna modlitwa. Dziękujemy Siostrom Karmelitankom,  pracownikom, a przede wszystkim podopiecznym WTZ Siemiatycze za mile spędzony czas, dobrą atmosferę i modlitwę. 

al. Maciej Koszewski

 
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”84″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” ngg_triggers_display=”never” order_by=”filename” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]