Przygoda miłosierdzia – Wieczór Wiary w WSD

„Przygoda Miłosierdzia” była tematem przewodnim adoracji dla chłopców w Wyższym Seminarium Duchownym w Drohiczynie, która miała miejsce w czwartek 16 marca. Zatrzymaliśmy się nad tematem miłosierdzia w naszym codziennym życiu, czego efektem było postanowienie podjęcia modlitwy w intencjach ludzi, którzy opisali na karteczkach swoje problemy.

Adoracje seminaryjne dla chłopców odbywają się w każdy trzeci czwartek miesiąca w kaplicy WSD Drohiczyn. Są one dobrą okazją dla chłopców do spotkania z żywym Jezusem ukrytym w Najświętszym Sakramencie oraz poznania z bliższej perspektywy alumnów i życia seminaryjnego. Dziękujemy księżom i diakonom z parafii Dziadkowice, Bielsk Podl. – Miłosierdzie i Karmel, Węgrów – Bazylika i o. Pio, Siemiatycze – WNMP, Sokołów Podl. – Konkatedra i Miłosierdzie, którzy umożliwili młodzieży przyjazd na adorację.

al. Rafał Oleksiuk

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”89″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” ngg_triggers_display=”never” order_by=”filename” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]