„Dar rady”- Wieczór wiary w WSD

            14 grudnia 2017r. do Wyższego Seminarium Duchownego w Drohiczynie przybyło kilkudziesięciu młodych mężczyzn, którzy przyjechali na kolejny już Seminaryjny Wieczór Wiary.

            Na początku spotkania odśpiewano Hymn do Ducha Świętego, który jest tematem przewodnim spotkań w bieżącym roku akademickim. Następnie konferencję na temat zsyłanego przez Ducha Świętego daru rady wygłosił al. Bartosz Margański, który ukazał działanie tego daru w naszym życiu, a w szczególności w życiu duchowym. Podczas adoracji Najświętszego Sakramentu rozważano fragmenty Pisma Świętego przy akompaniamencie pieśni do Ducha Świętego.

            Następny Seminaryjny Wieczór Wiary odbędzie się 18 stycznia 2018r., na który już teraz serdecznie zapraszamy.

al. Mateusz Krasowski

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”127″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”30″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” ngg_triggers_display=”never” order_by=”filename” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]